Miodowe lata dzisiaj.

Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Knork » Pt, 15 lis 2013, 16:07

Jak by wyglądał serial Miodowe lata gdyby powstał dzisiaj ?
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Postprzez » Pt, 15 lis 2013, 16:07

 
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Sebastian » N, 22 gru 2013, 21:21

Myślę, że by były również na wysokim poziomie. Po prostu Miodowe Lata mają świetny scenariusz, i rok nie ma znaczenia.
Avatar użytkownika
Sebastian
Roman Kurski
Roman Kurski
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt, 8 lis 2013, 13:24
Lokalizacja: Olsztyn
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Knork » Pn, 23 gru 2013, 09:14

Gdyby serial powstawał dzisiaj podejrzewam, że również byłby wspaniały :D Jednak wiele odcinków nie byłoby zrealizowanych. Odcinek z kupnem telefonu domowego (Telefon do dozorcy) byłby nie na miejscu gdyż każdy ma telefon domowy lub coraz częściej się go pozbywa :lol: to samo tyczy się odcinek z kupnem komórki (SMS) czy dwa odcinki z Maluchem :mrgreen: (Podwójne ubezpieczenie, Na ryby). Zapewne inaczej wyglądałoby umeblowanie mieszkania Krawczyków.
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez czerwonyy » Pn, 23 gru 2013, 10:49

Myślę, że jakby kręcili Miodowe Lata teraz to nie byłoby to samo. Dużo rzeczy by się zmieniło itp...
Widzę SB
czerwonyy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 205
Dołączył(a): Pt, 8 lis 2013, 13:13
Lokalizacja: Ostrołęka
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Pabfer » Pt, 24 lip 2015, 18:03

Myślę, że nie byłyby takie dobre. To nie jest tak, że teraz scenariusz byłby taki sam jak teraz, tylko częściej gadaliby o Internecie, tabletach itp. ,,Miodowe Lata'' powstały w złotym okresie dla komedii, natomiast teraz jest okres wielkiego niżu (nowe odcinki ,,Świata według Kiepskich'', ,,Przypadki Cezarego P''... Tu dodam, że chciałem podać za przykład komedie, ale nie jestem w 100% pewien czy trafiłem w gatunek. Przepraszam za ewentualny błąd :P ). Scenariusz byłby o wiele inny- dopasowany do dzisiejszego niżu. Byłoby dużo seksu, a luki miedzy nim wypełniono by gadaniem o niczym. To byłby zupełnie inny serial z powodu innych realiów.
A oprócz tego odpadłby motyw z pierwszych odcinków- dzwonienie z telefonu stacjonarnego Norków. To już przeżytek i zabrakłoby tego.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Karol Krawczyk » Pt, 7 sie 2015, 17:50

Pabfer, szczerze mówiąc to nawet na te lata, w których kręcono serial było bardzo dużo nawiązań do seksu i erotyki, zwłaszcza w scenach z Rudą, Pamelą i innymi dziewczynami. Dziwi mnie to tym bardziej, że i tak serial reprezentował raczej "grzeczny humor" więc było tego nawet sporo :D
"Czego stoisz na torach? CZEGO STOISZ NA TORACH?!" :D
"CICHO! NIE KRZYCZ NA MNIE!"
Obrazek
Avatar użytkownika
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 207
Dołączył(a): Śr, 18 cze 2014, 19:17
Lokalizacja: Podkarpacie
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Lukovsky » Pt, 3 mar 2017, 14:06

Dzisiaj ten serial byłby według mnie inny. Na pewno scenografia byłaby dopasowana do dzisiejszych czasów, postacie miałyby komórki, tablety (tak jak Helena w nowych odcinkach ŚwK...). A jeśli chodzi o humor, to zbyt wiele by się nie zmieniło.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lukovsky
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pt, 3 mar 2017, 12:10
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Pabfer » Pt, 3 mar 2017, 14:13

W SMS i Mój Braciszek Karol, Krawczyk bardzo sceptycznie podchodził do technologii. Dzisiaj pewnie rzeczywiście byłoby inaczej. A scenografią byłyby pewnie kartony w studio. Tak samo Kiepscy "przeprowadzili" się z prawdziwej kamienicy do kartonowo- greenboxowej, a greenboxy by zabiły ML. Cieszę się, że w ML plenery były tworzone dzięki scenografii, a w CNLM były prawdziwe i uniknięto kiczu i tandety.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Miodowe lata dzisiaj.

Postprzez Pablo99 » Pt, 1 wrz 2017, 08:43

Dzisiaj byłoby to studio i tekturowa scenografia, a publiczność zastąpiłby podkładany śmiech w tle. Aktorzy byliby starsi. Syn Norka pewnie zagrałby ten najmłodszy z "Rodzinki.pl". Wszyscy by mieli smartfony i laptopy oraz internet.
Tramwaje byłyby pokazane niskopodłogowe i najnowsze, Karol nie musiałby już wiecznie czekać na niskopodłogowca przynajmniej. :D
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 07:53

 
 
 

Powrót do Luźna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron