Dziupla Cezara odc.2 ,,Pierwszy klient''- crossover z ML

Dziupla Cezara odc.2 ,,Pierwszy klient''- crossover z ML

Postprzez Pabfer » Pt, 9 gru 2016, 16:56

Zakładam ten temat, bo to crossover z ML. (Dzięki za znalezienie, Panie_Karolu_STOP :D )

OPIS:
Cezary zaczyna pracę nad własnym bistro. Przechodzi inspekcję Sanepidu i zyskuje pierwszego klienta. Poza tym musi zamówić jedzenie. Niestety przy transporcie jest zdany na komunikację miejską (spotyka tam Karola Krawczyka).

MOJA OCENA:
Cały serial lekko głupawy, ale momentami zabawny. Nie jakiś wybitny, ale mimo wszystko lepszy od niektórych gniotów. Nie podobają mi się erotyczne aluzje i sceny, w których Cezary się pogrąża przed przyszłym teściem, ale ogólnie pada dużo zabawnych tekstów.
Scena z Karolem Krawczykiem genialna, tylko trochę przesadził z tym półtorej martwej świni''.
Serial od podobnego skladu twórców co ML, więc tu taż mamy podział na 3 części- podoba mi się ten zabieg.

8/10 i dla odcinka i dla całego serialu.
Crossover ML z Kiepskimi był lepszy niż z Dziuplą Cezara miedzy innymi dlatego, że tam był Tadzio, a tu nie, a zainteresowałem się Dziuplą właśnie dlatego, że słyszałem o crossoverze z ML
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Pt, 9 gru 2016, 16:56

 
 

Re: Dziupla Cezara odc.2 ,,Pierwszy klient''- crossover z ML

Postprzez mihau123 » Pn, 4 wrz 2017, 13:13

Trochę sztuczny humor i trochę to głupawe, ale takie produkcje też czasem lubię sobie obejrzeć. Nie było to takie złe. Karol dużo uratował, szkoda, że nie było Tadzia.
Mocne 7/10
mihau123
Roman Kurski
Roman Kurski
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt, 28 lut 2017, 14:26
 

Re: Dziupla Cezara odc.2 ,,Pierwszy klient''- crossover z ML

Postprzez Panie_Karolu_STOP » Pn, 4 wrz 2017, 13:16

Sama scena z Karolem, Adamczykiem i świnią świetna. Reszta odcinka i serialu znacznie gorsza, ale też całkiem fajna, od czasu do czasu sobie zerknę, nawet ujdzie.
Panie_Karolu_STOP
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 7 gru 2016, 21:17
 

Re: Dziupla Cezara odc.2 ,,Pierwszy klient''- crossover z ML

Postprzez Pablo99 » N, 12 lis 2017, 18:22

Scena z Karolem fajna, ale cały ten serial to straszne dno i gniot.
Dobrze, że już został zapomniany.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 08:21

 
 
 

Powrót do Luźna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość