Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Miętka » Śr, 13 sty 2021, 18:24

O rany jak mi cholernie głupio! Dopiero teraz przejrzałam cały temat i się okazuje że byłam najbardziej poszukiwanym użytkownikiem w całym forum :lol: Od mojej lektury na temat odcinka dodatkowego minęło tyle lat, w między czasie zapomniałam zupełnie o tym i dopiero gdy na youtube trafiłam na krótki reportaż z planu ML (przed emisją 1 odcinka) i w komentarzach ktoś dodał link do tego tematu to weszłam i przeczytałam pierwszą i ostatnią stronę :lol: Dzisiaj mnie natknęło by zobaczyć cały temat, a tu zaskoczenie - wszyscy mnie szukali! xD Niestety na maile nie odpowiadałam bo ten adres używam jedynie do rejestracji i tam trzymam spam, przez co nie zaglądam prawie na skrzynkę pocztową, jedynie w sytuacjach kiedy potwierdzam rejestrację. Do korespondencji mam inny email za co bardzo, ale to bardzo przepraszam wszystkich "poszukiwaczy"!
Mam tylko nadzieję że Altruista nie popełni podobnego błędu i odezwie się do was w sprawie odcinka specjalnego. Sama też czekam na ten odcinek, by wreszcie ujrzeć go po latach na własne oczy ;)
A co do mojej kasety to gdzieś na pewno jest, jednak nie była ona podpisana więc bez magnetowidu ciężko byłoby znaleźć tej właściwej. Więc wychodzi na to że i tak bym wam nie pomogła. Przepraszam jeszcze raz za późny odzew z mojej strony i trzymam kciuki za udany koniec poszukiwań.
Altruista, czekamy na Ciebie! ;)
Miętka
Leopold Misiak
Leopold Misiak

Postprzez » Śr, 13 sty 2021, 18:24

Poprzednia strona

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu