Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Knork » Pt, 6 gru 2013, 09:45

Wyczytałem na filmwebie, że kiedyś wyemitowano na Polsacie taki materiał lecz nie ma go nigdzie w sieci (ja przynajmniej go nie znalazłem) Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat ?
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Postprzez » Pt, 6 gru 2013, 09:45

 
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making off]

Postprzez ryszarek » Śr, 18 gru 2013, 14:14

Szukałem tego materialu na youtube, i kiedyś cos mi sie obilo o uszy - prawdopodobnie ogladalem!
A i tak najlepsza scena :D
http://www.youtube.com/watch?v=5_kYsHI7oyc
Jestem osobą która wykonuje artykuły dekoracji wnętrz analizujac wystroje telewizyjne i produkty wykorzystane potrafie stworzyc wlasny przytulny kąt dla kazdej rodziny wykorzystujac np kolorowe szkło
ryszarek
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 18 gru 2013, 14:08
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making off]

Postprzez Knork » Śr, 18 gru 2013, 16:01

ryszarek napisał(a):Szukałem tego materialu na youtube, i kiedyś cos mi sie obilo o uszy - prawdopodobnie ogladalem!
A i tak najlepsza scena :D
http://www.youtube.com/watch?v=5_kYsHI7oyc


Pamiętasz może co zawierał ten materiał ?

Ja tego nigdy nie widziałem niestety i pewnie już nie zobaczę :(
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez murao22 » Pt, 2 sty 2015, 20:23

Artur Barciś posiada nagranie tego programu na kasecie VHS i emituje je na zlotach jego forum. Polsat na 100% posiada ten materiał w archiwum, może jakaś petycja by coś dała. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
murao22
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 810
Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 11:03
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez monisia-mm » So, 24 sty 2015, 12:17

Pamiętam! Była pokazana scenografia, która była umieszczona na obrotowej płycie... Artur Barciś opowiadał też o 'najcięższej' do zagrania scenie. Była to scena w 'Kucharzu Przyszłości' kiedy Karol i producent bili się na planie za plecami Norka. Mówił, że najciężej było powstrzymać się od śmiechu i mówić spokojnym tonem kiedy koledzy za plecami się szamoczą.
Jedyne co pamiętam, niestety. Tyle lat temu... Liczyłam, że natym forum znajdę namiary na ten materiał. W takim razie może faktycznie jakaś petycja? Po emisji na Polsat2 wszystkich odcinków z 1szej serii mogliby wyemitować ten Making of
monisia-mm
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 24 sty 2015, 11:49
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez murao22 » So, 24 sty 2015, 12:18

Pamiętasz może w którym roku wyemitowano materiał?
Obrazek
Avatar użytkownika
murao22
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 810
Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 11:03
 

Odcinek specjalny za kulisami

Postprzez Miętka » So, 23 sty 2016, 16:00

Witajcie!
Nie wiem czy ktoś w ogóle pamięta, ale pomiędzy 2 a 3 sezonem był odcinek specjalny w całości poświęcony pracy za kulisami (próby, wpadki itp.)
Pamiętam jak tata nagrywał odcinki na kasetach i między innymi skojarzyłam także taką perełkę pomiędzy odcinkami "Magia sceny", a "Decydujący głos". Kasetę posiadam gdzieś pomiędzy dziesiątkami innych na strychu, lecz niestety po pierwsze nie mam magnetowidu, a po drugie miałam tylko kawałek tych kulis, gdyż zostało coś nagrane na drugą część odcinka. Jednak spróbuję przedstawić, co jeszcze pamiętam.
Więc, odcinek się zaczynał ukazaniem widzów, kierujących w stronę foteli. Potem muzyka z czołówki i głos lektora, opowiadający o serialu (w tym czasie dali zdjęcia z początkujących odcinków). Następnie wchodzi prowadzący, nagrodzony brawami wita się z publicznością i zaprasza na scenę po kolei aktorów (w pidżamach byli wtedy, pamiętam ;) ) i później zaprasza do oglądania scen. Następnie pokazywani są aktorzy, opowiadający o pracy nad serialem, różnymi wpadkami, między innymi z odcinka "Robot Kuchenny", kiedy podczas próby generalnej pan Artur Barciś przy wejściu i krzyknięciu gosposi nie może się powstrzymać ze śmiechu, albo trudności pana Żaka podczas wypowiedzenia słowa, albo zdania. Ukazywani są aktorzy, grający gościnnie w serialu i przed przerwą na reklamy, a podczas zmiany scenografii prowadzący opowiadał dowcip. Tyle z tego pamiętam, może coś więcej sobie jeszcze przypomnę w głowie :)
I tu zostawiam do was pytanie, czy ktoś pamięta ten odcinek, czy tylko ja (chociaż jedynie dzięki nagraniu na VHS-ie)? Z pewnością odcinek był wyświetlany na Polsacie tylko jeden raz, a szkoda, bo bym z chęcią znowu obejrzała i przypomniała z łezką w oku :)

Przeniosłem post do odpowiedniego wątku - murao22
Miętka
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 22 lis 2015, 19:26
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Miętka » So, 23 sty 2016, 20:34

Dziękuję za przeniesienie ;) Tak myślałam że już ktoś założył temat, ale nie chciało mi się szukać ;P
Teraz czytam i również pamiętam scenę z "Kucharza Przyszłości", nawet w głowie zdanie pana Barcisia "Tego się nie da zagrać!" Tyle lat, a wciąż pamiętam :D
Miętka
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 22 lis 2015, 19:26
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » N, 24 sty 2016, 16:50

Może jak komuś zależy na tym materiale, to niech poluje na Polsacie 2. Tam często puszczają różne kulisy.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » Śr, 27 sty 2016, 21:13

Zalogowałem się na Barciślandii i rozmawiałem z Arturem Barcisiem w sprawie tego materiału. Okazało się, że wielu innych userów już dawno podjęło ten sam temat. Pan Artur nie chce łamać praw autorskich i nie chce tego nigdzie udostępniać.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Śr, 27 sty 2016, 21:13

 
 
 
Następna strona

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron