Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Re: Jak się robi miodowe lata

Postprzez Panie_Karolu_STOP » Wt, 5 sty 2021, 02:51

Zrób pan dobry uczynek i wrzuć na YouTube jak już zgrałeś :)
Panie_Karolu_STOP
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 7 gru 2016, 21:17
 

Postprzez » Wt, 5 sty 2021, 02:51

 
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Miętka » So, 9 sty 2021, 22:47

Taak! Bardzo prosimy o dodanie materiału na yt! Właśnie tak ten odcinek specjalny pamiętam i byłabym wdzięczna za wrzutkę. Całe życie zastanawiałam się jak wyglądała 2 część odcinka ;)
Miętka
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 22 lis 2015, 19:26
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Miętka » Śr, 13 sty 2021, 18:24

O rany jak mi cholernie głupio! Dopiero teraz przejrzałam cały temat i się okazuje że byłam najbardziej poszukiwanym użytkownikiem w całym forum :lol: Od mojej lektury na temat odcinka dodatkowego minęło tyle lat, w między czasie zapomniałam zupełnie o tym i dopiero gdy na youtube trafiłam na krótki reportaż z planu ML (przed emisją 1 odcinka) i w komentarzach ktoś dodał link do tego tematu to weszłam i przeczytałam pierwszą i ostatnią stronę :lol: Dzisiaj mnie natknęło by zobaczyć cały temat, a tu zaskoczenie - wszyscy mnie szukali! xD Niestety na maile nie odpowiadałam bo ten adres używam jedynie do rejestracji i tam trzymam spam, przez co nie zaglądam prawie na skrzynkę pocztową, jedynie w sytuacjach kiedy potwierdzam rejestrację. Do korespondencji mam inny email za co bardzo, ale to bardzo przepraszam wszystkich "poszukiwaczy"!
Mam tylko nadzieję że Altruista nie popełni podobnego błędu i odezwie się do was w sprawie odcinka specjalnego. Sama też czekam na ten odcinek, by wreszcie ujrzeć go po latach na własne oczy ;)
A co do mojej kasety to gdzieś na pewno jest, jednak nie była ona podpisana więc bez magnetowidu ciężko byłoby znaleźć tej właściwej. Więc wychodzi na to że i tak bym wam nie pomogła. Przepraszam jeszcze raz za późny odzew z mojej strony i trzymam kciuki za udany koniec poszukiwań.
Altruista, czekamy na Ciebie! ;)
Miętka
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 22 lis 2015, 19:26
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » Pt, 29 sty 2021, 19:34

Czy już coś wiadomo w sprawie tego odcinka specjalnego? Ktoś wie czy kaseta, którą ma kolega, który na dowód wrzucił tutaj screeny jest nadal aktualna do sprzedaży? Chętnie bym ją kupił.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » Śr, 31 mar 2021, 13:00

altruista napisał(a):Mam ten odcinek! :D

Screeny jako dowód.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tylko ustaw film jako niepubliczny żeby YouTube nie zdjął (ale nie prywatny, bo wtedy nam link nie zadziała). Dzięki!
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » N, 4 kwi 2021, 14:53

Pabfer, kolega Altruista nie udostępni w żaden sposób tego odcinka, już pisałem w tej sprawie do niego i napisał mi tylko, że nie zamierza tego nigdzie udostępniać. Chyba, że Ty jako moderator będziesz go błagał, żeby pokazał innym.
Ja mam drugą opcję. Jak już tutaj kiedyś pisałem, znam osobę, która twierdzi, że znalazła te kulisy i może mi nagrać. Jak będę się za jakieś pewnie dwa miesiące z nią widział i okaże się, że rzeczywiście mi nagrała ten odcinek to wtedy ja wrzucę go na YT ale na niepubliczny, bo inaczej Polsat go usunie.
Dowiedziałem się od Barcisia, że on nigdy nie pokazywał ani nie pokazuje tego swojego nagrania na swoich zlotach. Więc ktoś tutaj puścił plotkę o tym jakoby miał to emitować na zlotach.
Napisał mi jeszcze, że jeżeli byśmy zebrali bardzo dużą liczbę podpisów w sprawie emisji kulis i wysłali do Polsatu to być może pokażą.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » N, 4 kwi 2021, 15:17

Nikogo błagać nie będę.
Jeśli on chce sprzedać ten odcinek, to od niego kup, skoro Ci tak zależy. On tu ostatnio wszedł 31 marca, a jeszcze wcześniej 25 marca, czyli regularnie tutaj wchodzi, mimo, że od ponad 3 miesięcy nikt mu nie dał konkretnej oferty, więc masz szansę. Tylko wydaje mi się, że masz mało czasu- kup zanim się zniecierpliwi i nas oleje. Jeśli chodzi o cenę, to myślę, że uczciwe byłoby 50 zł, jeśli się wahasz, ale może masz inny pomysł- Twoja sprawa. A potem sam zdecyduj czy chcesz zachować dla siebie czy wrzucić na YouTube. Możesz wrzucić niepubliczny film o zupełnie innej nazwie niezwiązanej z ML i tylko dać tu link, to Ci YouTube nie zdejmie. Lecz jak uważasz, nie musisz się dzielić.
Petycja nic nie da- wiem z doświadczenia odnośnie petycji dotyczącej Kiepskich. Zresztą nawet gdyby Teretiew obchodziła nasza petycja, to interesuje ją pewnie około milionowa oglądalność. Znajdź milion osób, których obchodzą kulisy serialu sprzed 20 lat. Serial oczywiście jest kultowy i go pamiętają, ale bez przesady.
Ciekawe czy ten Twój kolega, który ma Ci coś pokazać za 2 miesiące to tym razem dobry trop czy znowu ślepa uliczka... Najlepiej się skontaktować z tym userem, co wstawił tu screeny i mu powiedzieć, że rozumiesz, że interesuje go tylko sprzedaż, więc jako fan kupisz. Ja bym to z ciekawości obejrzał, ale nie zależy mi na tym aż tak jak Tobie, więc nie będę tego kupował.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » N, 4 kwi 2021, 16:27

Otóż już pytałem Altruistę o cenę i pozostałe warunki sprzedaży kasety. Napisał mi tylko, że kaseta nie jest na sprzedaż i nie została nikomu innemu sprzedana. Jak pytałem o więcej nie otrzymałem odpowiedzi. Altruista nie odpowiada na więcej wiadomości w sprawie odcinka i kasety. Wydaje mi się, że to kolejna osoba na tym forum, która zrobiła sobie z nas jaja z tym sprzedaniem kasety. Być może nawet wcale takiej kasety nie posiada, a odcinek pobrał z tych samych tajemniczych (ukrytych) źródeł do ściągania filmów itp. o których mówił mi ten mój znajomy, że tam podobno jakaś kopia tego odcinka istnieje i coś z niej widział i twierdzi, że był to reportaż i głównie były tam wpadki. Może dlatego nie chce tego udostępniać...
Przeczytałem jeszcze na jakimś blogu z opisami odcinków ML, jak ktoś też pytał o ten odcinek specjalny, że kopie tego reportażu na pewno muszą gdzieś istnieć w sieci ale nikomu nie udało się jeszcze do nich dotrzeć, bo podobno w październiku 2013 była przez krótki czas strona na której był dostępny ten odcinek ale szybko została usunięta.
Na YT co prawda są jakieś kulisy ML ale Barciś od razu powiedział, że to nie ten odcinek specjalny, bo on ma tytuł "Jak się robi ML".
Pozostaje mieć nadzieję, że ten mój znajomy rzeczywiście ma dostęp i nagra mi ten odcinek. Jeżeli okaże się, że nie wtedy już chyba trzeba zakończyć ten temat bo pozostałych sposobów na wydębienie tego odcinka już nie ma.
Swoją drogą ciekawi mnie czy był też taki odcinek jak "Sylwester u Krawczyków" też jest nie do zdobycia. Jest tylko info o nim na Wikipedii ale na forum Barciś twierdzi, że takiego nigdy nie było.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » N, 4 kwi 2021, 20:38

Pabfer, ja mam jeszcze jeden pomysł, umawiamy się i jedziemy razem do Barcisia na herbatkę i prosimy o włączenie kulis, może nas wpuści... :D
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez mick » N, 18 kwi 2021, 10:28

Ja też pisałem do Altruisty, nie odpowiedział. Tak jakby się czegoś przestraszył, bo na forum kiepskich, twierdzi, że nie sprzedał. Ewentualnie zrobił sobie z nas jajca.
Avatar użytkownika
mick
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn, 12 lut 2018, 09:56
 

Postprzez » N, 18 kwi 2021, 10:28

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość