Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » Cz, 4 lis 2021, 11:21

Nowe info w sprawie kulis z grupy "Miodowe lata". Polsat dzwonił do admina i odpowiedział, że sprawdzą w archiwum czy materiał tam jest a powinien być więc będzie jego emisja bądź udostępnienie tego materiału w Polsat Box Go. Pozostaje trzymać nadal kciuki, żeby się udało bo koniec poszukiwań jest coraz bliżej !
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Postprzez » Cz, 4 lis 2021, 11:21

 
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez altruista » Wt, 16 lis 2021, 09:57

Rzadki materiał emitowany ostatni raz w grudniu 1999r.
Materiał zostanie udostępniony dokładnie 22 lata po jego premierze o tej samej godzinie co w 1999r.
Zapraszam 25 grudnia 2021r godzina 15:45

https://www.youtube.com/watch?v=0X-uI7AdzDY

Proszę o udostępnianie aby materiał zobaczyło jak najwięcej osób.

Planuję wcześniej (pierwsze dni grudnia) dać mini zwiastun tego co będzie czekać 25 grudnia.

Obrazek
altruista
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 25 gru 2020, 22:15
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » So, 25 gru 2021, 15:40

No i stało się!!! Legendarny, wręcz mityczny odcinek Miodowych Lat obejrzany!!! Nigdy nie przepadałem za kulisami czegokolwiek i je olewałem, jednak te mi się podobały, bo były zabawne i nostalgiczne- co innego oglądać kulisy postawania filmu, który widziało się w kinie tydzień temu, a co innego oglądać kulisy... hmmmm... nawet nie ponad dwudziestoletniego serialu, tylko po prostu dzieciństwa... Tak! Miodowe Lata to dla mnie wizyty u Babci i Dziadka, którzy wiele dla mnie znaczyli i odwiedzałem ich regularnie, gdy żyli... Miodowe Lata to mój tata, który również jest motorniczym... Miodowe Lata to moja ciocia, która dawno temu była sąsiadką producenta tego sit-comu (ja byłem małym dzieckiem, gdy do niej przyjeżdżałem i mówiłem tylko temu panu ,,dzień dobry'' i to był czas już po Całkiem Nowych Latach Miodowych; zawsze chciałem porozmawiać z tym panem o Miodowych Latach, ale się wstydziłem, a słyszałem od cioci, że nikt w okolicy go nie lubi, bo jest bucowaty i żebym lepiej nie do niego nie podchodził, więc się bałem). Miodowe Lata to również mój brat i koleżanka, oglądający je razem ze mną... Nie przepadają za większością sit-comów, ale ten to wyjątek i mi z tego powodu bardzo miło... Ten serial ma genialną fabułę, ale nie potrafię skupić się tylko na niej, nie myśląc przy tym o bliskich. Może dlatego to tak weszło... Dziękuję Ci, Altruista za ten odcinek!!! Wpłaciłem Ci 2 dychy! :D Do tego w naszym przypadku, ciekawsze od samych w sobie kulis są... kulisy kulis, czyli kilkuletnie śledztwo Pablo99! Szacun Pablo, że Ci się udało! Gratuluję!!! Byłeś cholernie upierdliwy, ale to się opłaciło, wiec już się nie czepiam... Zresztą szczerze Cię lubię mimo tej upierdliwości- każdy ma jakieś wady :D :P Tylko proszę, żebyś od dzisiaj już przestał być taki monotematyczny, skoro Twoje marzenie już się spełniło. Chyba, że postanowisz namówić Polsat na nakręcenie sequela tych kulis, a potem trylogii :P :P :P Dobra, podejdź do tych żartów z dystansem, bo serio Cię lubię :D Bez Ciebie bym nie obejrzał tego odcinka- jesteś zasłużony nawet bardziej niż Altruista, mimo, że pośrednio! :D Powiem Ci, Pablo, że by mi kompletnie nie zależało na tym odcinku, gdybyś mnie na niego nie nakręcił przez lata, a jak już obejrzałem, to okazał się dobry! :D
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Marciosss » So, 25 gru 2021, 18:37

W sumie tylko obrót sceny był czymś takim że Wow
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » So, 25 gru 2021, 21:58

Materiał obejrzany. Bardzo dziękuję Altruiście za wrzucenia całości na YT. Wpłaciłem też na zrzutkę w podziękowaniu :D
Jedno z moich marzeń spełnione. Mogę już śmiało powiedzieć, że obejrzałem już wszystkie odcinki ML :D
Materiał kulisowy bardzo fajny i ciekawy warto było czekać tyle lat i drążyć temat, wreszcie się udało :D
Ciekawiła mnie obrotowa scena oraz żarty prezentera i zabawianie publiki. Wpadki też były zabawne.
W takim razie oficjalnie możemy ogłosić finał poszukiwań zaginionych kulis :D
Wszyscy jesteśmy chyba już zadowoleni.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Altruiście za udostępnienie odcinka. Odwdzięczyłem się :D
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » N, 26 gru 2021, 17:20

Wcześniej też miałeś obejrzane wszystkie odcinki fabularne, a kulisy to co innego...
Jednak gratuluję wytrwałości i sukcesu. Wytrwałości nawet bardziej! :D
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez altruista » Pn, 27 gru 2021, 10:54

Pabfer napisał(a):Dziękuję Ci, Altruista za ten odcinek!!! Wpłaciłem Ci 2 dychy! :D



Dziękuję.

Cieszę, że się podobało. Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę.
Do końca zrzutki zostało kilka dni (31 grudnia). Status zrzutki wynosi aktualnie 39% :cry: Liczyłem na uzbieranie chociaż 50% z tych 2tys na skaner. Ale mówi się trudno. Nie żałuję udostępnienia odcinka.
altruista
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt, 25 gru 2020, 22:15
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » Wt, 28 gru 2021, 09:09

To jest mało popularny odcinek serialu, który skończył się już dawno temu. Wiele osób nawet nie wie, że taki odcinek istnieje. Wielu innych osób nie obchodzą też po prostu kulisy, bo wolą normalną fabułę. Mimo, że Miodowe Lata są kultowe, nie nastawiaj się.

Czekam aż Pablo99 coś tu napisze, bo to on jest głównym dyrektorem tego całego zamieszania, a gdzieś uciekł :P
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » Cz, 30 gru 2021, 19:56

Pablo99, no napisz coś tutaj, bo smutno bez Ciebie! :D :P Jak Ci się podobało? Tego się spodziewałeś czy czegoś innego? Zaskoczyło Cię coś czy wszystko już wiedziałeś?
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » Pt, 31 gru 2021, 08:50

Nie uciekłem jak coś. Napisałem już w jednym poście, że film był super, obejrzałem go już chyba 5 razy, no ale w końcu unikatowy materiał wcześniej nie do zdobycia więc warto się teraz nim cieszyć. Osobiście cały czas się cieszę, że Altruista zgodził się go pokazać czekałem na to.
Zaskoczyły mnie jedynie wpadki i próby bo myślałem, że będą typowe jak w innych serialach a tutaj były trochę inne i to przy publiczności. W ten sposób upadła też teoria, że całe nagranie z publiką leciało już na żywo beż żadnych pomyłek. Podobało mi się, że kiedy aktorzy się gotowali albo mylili tekst to publika bardzo pozytywnie reagowała na to i jeszcze brawa biła :D
Oprócz tego tak jak pisałem ciekawił mnie tajemniczy komik, bawiący publikę oraz scenografia. Ten jeden suchar o burzy nawet był spoko, natomiast ten drugi o siekierze taki średni. Scenografia rzeczywiście była cała podparta z tyłu więc dlatego tak stabilnie się trzymała, a wiadomo już co było za oknem i drzwiami na klatkę schodową :D
Co ciekawe jak przeglądałem opisy tutaj na forum innych userów, którzy niby mieli ten film nagrany gdzieś to jednak ich opisy się zgadzały z faktem. Jednak jak wiadomo kontakt z nimi się urwał, a tak naprawdę to tylko Altruista cały czas był aktywny i dało się z nim finalnie dojść do porozumienia za co dziękuję jeszcze raz :)
Na zrzutkę wpłaciłem.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Postprzez » Pt, 31 gru 2021, 08:50

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron