Najlepszy odcinek specjalny

Który z odcinków specjalnych jest według ciebie najlepszy?

"Pieśń strudzonego renifera"
3
100%
"Wielkie manewry"
0
Brak głosów
"Cypryjski łącznik"
0
Brak głosów
"Wewnętrzne dziecko"
0
Brak głosów
"Bardzo białe Boże Narodzenie"
0
Brak głosów
"Zbyszek"
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 3

Najlepszy odcinek specjalny

Postprzez murao22 » Śr, 31 gru 2014, 17:10

Który odcinek specjalny najbardziej wam się spodobał?
Obrazek
Avatar użytkownika
murao22
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 810
Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 11:03
 

Postprzez » Śr, 31 gru 2014, 17:10

 
 

Re: Najlepszy odcinek specjalny

Postprzez Pabfer » So, 21 lut 2015, 21:25

Wiadomo, że wszystkie były genialne, ale na największe wyróżnienie zasługuje "Pieśń strudzonego renifera"! Bardzo mi się podobał sam fakt, że odcinek był dłuższy niż reszta. Wato było oglądać do końca, bo został świetnie zrobiony. Najbardziej podobało mi się układanie piosenki i zamieszanie na scenie. Myślę, że twórcy serialu też zagłosowaliby na ten odcinek, ponieważ Karol i Tadzio często nucili sobie tę piosenkę w późniejszych odcinkach- głównie w ,,Całkiem Nowych Latach Miodowych''.
Drugie miejsce przyznaję ,,Cypryjskiemu Łącznikowi''. bardzo mi się podobał pomysł kontynuacji poprzedniego odcinka. Czy sequele są gorsze? W tym przypadku druga część okazała się lepsza. Najlepszy był podwójny spisek mężów i żon, ,,wredna sąsiadka'' i oczywiście powalające zakończenie!
Na trzecie miejsce zasługuje ,,Zbyszek'' głównie za fantastyczny występ Sylwestra Maciejewskiego. Dobry pomysł na fabułę i dobra gra aktorska uczyniły ten odcinek kultowym.
Wymieniłem te 3 odcinki, bo wszystkie są na prawie równym poziomie. Reszta troszkę odstaje, ale niewiele. każdy odcinek zasługuje na 10/10!
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 09:11

 
 
 

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron