Zaginiony odcinek "Sylwester u Krawczyków"

Zaginiony odcinek "Sylwester u Krawczyków"

Postprzez EscPL » Pn, 16 lis 2020, 21:19

Przeszukałem cały internet, jedyne informacje na temat tego odcinka znalazłem na wikipedii:

Tytuł: Sylwester u Krawczyków
Opis: Krawczykowie i Norkowie szykują się do sylwestra. Przychodzą mama Aliny, koledzy z zajezdni, piosenkarz Jerzy Połomski i gwiazdy seriali Polsatu: Świat według Kiepskich, Graczykowie, 13 posterunek, Policjanci i Rodzina zastępcza.
Data emisji: 31 grudnia 1999

Czy ktoś wie gdzie znajdę ten odcinek? I przy okazji, żeby nie tworzyć nowego wątku - gdzie szukać odcinków serialu w lepszej jakości niż na ipla i bez znaków wodnych?
EscPL
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 15 lis 2020, 15:36
 

Postprzez » Pn, 16 lis 2020, 21:19

 
 

Re: Zaginiony odcinek "Sylwester u Krawczyków"

Postprzez Pabfer » Cz, 26 lis 2020, 19:50

Ten opis to bzdura. Widziałem go już jakiś czas temu w Internecie, tylko w innej wersji- bez Policjantów, którzy zaczęli być kręceni długo po zakończeniu Miodowych Lat. Po prostu komuś się nudziło.

Natomiast istniejące odcinki ML regularnie pojawiają się i znikają na YouTube. Ostatnio gdzieś widziałem w dobrej jakości wrzucane po pół odcinka na filmik (ale drugie pół też znajdziesz). Nie pamiętam nazwy kanału, ale jak wpiszesz ,,Miodowe Lata odcinki'', to powinieneś coś znaleźć.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 09:46

 
 
 

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron