Tadeusz Stanisław Norek

Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez czerwonyy » Pt, 8 lis 2013, 20:42

Sąsiad z góry Karola Krawczyka oraz wierny jego przyjaciel. Ma żonę Dankę, która jest natomiast przyjaciółką Aliny. Lubi zaglądać do lodówki Krawczyków. Postać grana przez Artura Barcisia. Wypowiadamy się tutaj o tej postaci.
Widzę SB
czerwonyy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 205
Dołączył(a): Pt, 8 lis 2013, 13:13
Lokalizacja: Ostrołęka
 

Postprzez » Pt, 8 lis 2013, 20:42

 
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez monterr07 » Pt, 8 sie 2014, 20:59

Świetna rola Barcisia :D Moja ulubiona postać z Miodowych Lat. Najbardziej rozpoznawalny z kiełbasą z lodówki Karola :)
Klub Sierżanta Elitarnych Jednostek Desantowych
Obrazek
CZEGO STOISZ NA TORACH?
Avatar użytkownika
monterr07
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pt, 8 sie 2014, 19:17
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Pabfer » Pt, 20 lut 2015, 17:19

Wybitna rola, która stała się klasyką. (Nieznacznie) Lepszy od Karola. Świetna konstrukcja postaci. Wierny przyjaciel, uczciwy i sympatyczny człowiek z ciekawą historią, zabawny dureń... jak tu go nie lubić? Nie da się tak, choćby się ktoś bardzo starał. Nie umiem wymienić jego najlepszego epizodu, bo jest ich ponad sto mniej-więcej ex aequo. Serial dużo by stracił bez jego pomysłów.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Ka Sia » So, 21 lut 2015, 21:20

Bardzo fajna postać i przyznam, że czasem mi go szkoda jak Karol się tak na niego wydziera :D.
"Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół."
Avatar użytkownika
Ka Sia
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 404
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015, 21:33
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Pabfer » So, 21 lut 2015, 22:26

Ka Sia napisał(a):Bardzo fajna postać i przyznam, że czasem mi go szkoda jak Karol się tak na niego wydziera :D.


Czasem mnie to drażni- bo Norek jest zazwyczaj niewinny i przez to psuje się troszkę obraz karola jako pozytywnej postaci, ale często te kłótnie mają swój urok i bawią, zwłaszcza wtedy, gdy winę ponosi Karol.

A tak swoją drogą-

Czy wy też uważacie, że to:

Obrazek

jest nieudaną odpowiedzią na to:

Obrazek ?
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Knork » N, 22 lut 2015, 22:22

Bardzo naciągane porównanie z Kiepskimi. Jolasia kradnie kiełbasę teściowi złośliwie, czego nie można powiedzieć o Norku. :)
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez murao22 » Śr, 1 lip 2015, 20:00

Moja ulubiona postać. Uwielbiam go za jego głupotę :mrgreen: I jak pięknie skamle przed Danusią, jak jakiś malutki piesek :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
murao22
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 810
Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 11:03
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Ka Sia » Śr, 4 lis 2015, 19:25

murao22 napisał(a):Moja ulubiona postać. Uwielbiam go za jego głupotę :mrgreen: I jak pięknie skamle przed Danusią, jak jakiś malutki piesek :lol:


Ja zawsze nie mogę wyrobić ze śmiechu, jak oglądam "Przepraszam cię". Jest tam taka scena, w której Tadek miał zamiar udowodnić Karolowi, że wcale nie skamle na widok Danki, ale później do mieszkania wchodzi Danka no i niestety... :lol: nie udało mu się.
"Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół."
Avatar użytkownika
Ka Sia
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 404
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015, 21:33
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez vidley » Cz, 18 maja 2017, 00:53

Był pewien odcinek w którym to Tadeusz wygonił Danusię na górę i wtedy publiczność uczciła to wielkimi brawami. :D
Wydaję mi się, że to był odcinek w którym Kurski dał im na przechowanie swój "skarb". :D
uderzenie ala Krawczyk
-uderzyłeś Ale?
vidley
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 30 kwi 2017, 18:02
 

Re: Tadeusz Stanisław Norek

Postprzez Pabfer » Pt, 19 maja 2017, 10:17

Tak, to chyba rzeczywiście Koh-i-Noor, ale przyznam się szczerze, że nie jestem pewien na 100% :D
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Pt, 19 maja 2017, 10:17

 
 
 
Następna strona

Powrót do Bohaterowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron