Karol Krawczyk

Re: Karol Krawczyk

Postprzez monterr07 » Wt, 12 sie 2014, 19:57

Dla osób pokroju Karola nie produkują czołgów :D Ciekawi mnie, jak Karol w wojsku mógł odpalać ruskie czołgi, chyba że chudszy był wtedy :D
Klub Sierżanta Elitarnych Jednostek Desantowych
Obrazek
CZEGO STOISZ NA TORACH?
Avatar użytkownika
monterr07
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pt, 8 sie 2014, 19:17
 

Postprzez » Wt, 12 sie 2014, 19:57

 
 

Re: Karol Krawczyk

Postprzez Pabfer » Pt, 20 lut 2015, 16:41

Żak to wybitny aktor, ale moim zdaniem Karol Krawczyk to jego najlepsza rola. (Jest porównywalna tylko z rolą w ,,Ranczo'', ale tam aktor ma większe wyzwanie.) Karol śmieszy w każdym odcinku- nawet słabym (mało jest takich, ale czasem się zdarzą). Nawet gdy fabuła jest skopana, Karol ratuje odcinek (razem z Tadziem). Trudno mi wskazać najlepszy epizod Karola, bo wszystkie są mniej-więcej na równi.
Ma troszkę oklepane cechy, ale i tak budzi sympatię i śmiech.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Karol Krawczyk

Postprzez Ka Sia » So, 21 lut 2015, 14:41

Karol to zdecydowanie wybitna postać. Zgadzam się z powyższymi opiniami, choć wg mnie jedną z jego specyficznych cech jest też to, że szybko bierze wszystko na poważnie (Żywe zwłoki, List miłosny, Niespodzianka urodzinowa, Opiekunka do dziecka itd.). Jest ekspertem w wyciąganiu pochopnych wniosków ;).
"Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół."
Avatar użytkownika
Ka Sia
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 404
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015, 21:33
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 09:55

 
 
 
Poprzednia strona

Powrót do Bohaterowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość