Stasio Tatoń

Stasio Tatoń

Postprzez hujastom » Pn, 11 sie 2014, 09:20

Kolega z pracy Karola, a od 12 odcinka szczęśliwy mąż Agatki, siostry Aliny i mniej szczęśliwy zięć Mamusi. W odcinku Szczęśliwe pudełka wyrusza z żoną w podróż dookoła świata. W jego rolę wciela się Mariusz Pilawski

Poprawiłem, ankietę wywaliłem. monterr07 vel ppor. Jan Kos
zasłużony jestem tu i wogule

i n a moje forum wchodzicc bo tak http://hujasatomaforumomiodowych.phorum.pl/index.php
Avatar użytkownika
hujastom
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk
 
Posty: 90
Dołączył(a): Pn, 11 sie 2014, 08:57
Lokalizacja: warszawa
 

Postprzez » Pn, 11 sie 2014, 09:20

 
 

Re: Stasio Tatoń

Postprzez Pabfer » Cz, 28 maja 2015, 06:47

Bardzo ciekawa postać. Zawsze bawił mnie swą nieśmiałością i ślepym słuchaniem się Karola i Tadzia. Dlatego padłem jak raz krzyknął. :D
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Stasio Tatoń

Postprzez kacrudy » Cz, 14 wrz 2017, 12:36

Ciekawa postać, ale za rzadko się pojawiała. W "Na nowej drodze życia" świetnie wypadł jako taka niedorajda słuchająca każdego i która by się z mostu rzuciła, jakby Karol tak powiedział. Wyobraziłem sobie nieprzedstawioną awanturę między Stasiem a Agatką i mogło to przekomicznie wyglądać. Coś jak Norek krzyczący na Dankę.
W "Szczęśliwych pudełkach" wypadł nieco słabiej, nie dlatego, że źle grał, a dlatego, że scenarzyści dali mu zbyt mało śmiesznych tekstów, że o występie w "Mocnych plecach" i "Golfiście" nie wspomnę.
Moim skromnym zdaniem powinien występować częściej kosztem Poldka Misiaka, którego nigdy nie lubiłem.
"Hej, na całym świecie jest wiele osłów
Od osłów głupszych jest paru posłów
Ten świat jest taki ładny,
Najgłupszy zawsze radny.
Hej kolęda, kolęda!"
Avatar użytkownika
kacrudy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 212
Dołączył(a): Pt, 24 lut 2017, 14:48
 

Re: Stasio Tatoń

Postprzez Pabfer » Cz, 14 wrz 2017, 12:46

Wielu bohaterów zobaczyłbym częściej- Stasia, Supersierżanta Zdobysława Kawałka, Krwawego Edwarda itp. A z drugiej strony miło, że twórcy pamiętają o takich bohaterach jak była nauczycielka Karola i Tadzia, która wystąpiła 2 razy lub Baca, którego potem wspominano. Więc i tak nie jest źle.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Cz, 14 wrz 2017, 12:46

 
 
 

Powrót do Bohaterowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron