Bjorn Bergenstrup

Bjorn Bergenstrup

Postprzez hujastom » Pn, 11 sie 2014, 09:40

Bjorn Bergenstrup - norweski tramwajarz z odcinka o tytule brzmiącym identycznie jak jego nazwisko. Karol zobowiązał się go ugościć u siebie w domu. Grał go Dariusz Biskupski.

Poprawiłem, ankietę wywaliłem. monterr07 vel ppor. Jan Kos
zasłużony jestem tu i wogule

i n a moje forum wchodzicc bo tak http://hujasatomaforumomiodowych.phorum.pl/index.php
hujastom
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk

Postprzez » Pn, 11 sie 2014, 09:40

Re: Bjorn Bergenstrup

Postprzez Pabfer » Wt, 2 lut 2016, 20:04

Fajnie było poznać jakiegoś innego tramwajarza i skonfrontować sobie pracę w Polsce i w Norwegii. Tylko, ze postać ta miała na tyle krótki watek, że trudno o niej coś konkretnego powiedzieć. na pewno pomysł na jej wprowadzenie był ciekawy. Sam Bjorn też trochę bawił, więc odbieram go pozytywnie (a zamieszanie w związku z nim, czyli fabuła odcinka, było jeszcze lepsze).
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Re: Bjorn Bergenstrup

Postprzez astor » N, 3 gru 2017, 12:51

Postać ciekawa, aczkolwiek nie da się o niej zbyt wiele powiedzieć, ze względu na krótki występ. Chyba jego najlepszy tekst, a zarazem cecha rozpoznawcza to bez wątpienia: "Ja nie jestem Bjorn Bergenstrup, proszę pana" . Ogólnie miło się oglądało norweskiego kolegę po fachu Karola, wg mnie postać na plus :)
Nie Karoluj mi teraz!
astor
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk

Postprzez » N, 3 gru 2017, 12:51

Powrót do Bohaterowie