Artur Barciś

Re: Artur Barciś

Postprzez Pabfer » Pn, 27 mar 2017, 22:01

Rola jak każda inna. Nie wiem czy przywiązywał do niej uwagę. Ważne, że zapłacili.

P.S. Przecież ty sam Barcisia krytykujesz
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Pn, 27 mar 2017, 22:01

 
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Kizior » Pn, 27 mar 2017, 22:01

No tak, ale żeby tak otwarcie być ateistą ? Katolewakiem to i owszem, ale i dekalog Kieślowskiego, nic mu w głowie nie zostało.
Avatar użytkownika
Kizior
Tadeusz Norek
Tadeusz Norek
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pt, 25 lip 2014, 17:59
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Pabfer » Pn, 27 mar 2017, 22:03

A czym się katolewak różni od ateisty? Ja to wywnioskowałem z jego postów na Barciślandii, w których często widać stosunek do Kościoła, ale tak wprost nie pamiętam żeby powiedział, że jest ateistą. Ale jak ktoś ma pozytywny stosunek do Klątwy... :roll: :evil: Z jednej strony wielki szacun za to jego forum, że mu się chce i to dość prężnie działa, a z drugiej strony, on i jego kółko wzajemnej adoracji wypisują tam straszne głupoty...
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Kizior » Pn, 27 mar 2017, 22:03

Ateista w nic nie wierzy a katolewak jednak do kościoła zajrzy, na dniach papieskich będzie śpiewał całym sercem za pieniądze a potem co do czego popiera Klątwę i Clinton.
Avatar użytkownika
Kizior
Tadeusz Norek
Tadeusz Norek
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pt, 25 lip 2014, 17:59
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Pabfer » Pn, 27 mar 2017, 22:04

Czyli niczym. Tylko faryzejska pokazówka.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Artur Barciś

Postprzez MarcinK » Cz, 8 cze 2017, 16:37

Pabfer napisał(a):Jest bardzo sympatyczny i ciepły, tylko przy tym niestety skrajnie lewicowy czyli zepsuty moralnie,

A czym to się objawia? :lol:
MarcinK
 
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Pabfer » Cz, 8 cze 2017, 19:12

Jego postami na Barciślandii. Chyba prawie wszystkimi. Poczytaj jak chcesz.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Artur Barciś

Postprzez kacrudy » Cz, 21 wrz 2017, 08:35

Barciś jest, moim zdaniem, aktorem dość ciekawym. Świetnie grał Norka w "Miodowych latach", aż można przez chwilę pomyśleć, że taki jest naprawdę. :lol: W "Ranczu" miał taką ciekawą odskocznię od ML. Czerepach to zupełne przeciwieństwo Norka! W "Wielkim Balu" zagrał tak, jak w ML, w końcu zagrał Norka.
To ciekawe, że chciałby wystąpić w Uchu Prezesa. Ciekawe kogo miałby tam zagrać? :D
"Hej, na całym świecie jest wiele osłów
Od osłów głupszych jest paru posłów
Ten świat jest taki ładny,
Najgłupszy zawsze radny.
Hej kolęda, kolęda!"
Avatar użytkownika
kacrudy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 212
Dołączył(a): Pt, 24 lut 2017, 14:48
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Pabfer » Cz, 21 wrz 2017, 11:48

Wielu aktorów nie lubi zamknięcia w jednej roli, tym bardziej, gdy jest lekko durnawa i się tu pojawiają głosy, że dobrze, że sobie wypracował kilka charakterystycznych ról żeby uniknąć takiego zamknięcia, ale on tymczasem pisał kilka razy na Barciślandii, że lubi Norka, nie wstydzi się go i chętnie by zagrał w Miodowych Latach 3 (tylko gdybał- nie chcę tu zacząć jakiejś głupiej plotki). Za to szacun- jest świadomy swoich ról i reakcji na nie i od tego nie ucieka, tylko się chwali. Nie lubię przesadnego marudzenia na coś dobrego.
Poglądy polityczne argumentuje w sposób spójny, ale moim zdaniem przesadza.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1444
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Artur Barciś

Postprzez Knork » Cz, 21 wrz 2017, 11:50

Jeden z lepszych polskich aktorów, swoisty wyznacznik jakości filmu/serialu, praktycznie wszystko co widziałem z jego udziałem było bardzo dobre, lub tylko dobre. W Kiepskich zagrał w chyba najciekawszym, a na pewno najbardziej zaskakującym odcinku będącym crossoverem dwóch najlepszych seriali Polsatu.

Szerszej publiczności przed długie lata znany był z roli Tadeusza Norka jednak na szczęście udało mu się wykreować nową bardzo silną i całkiem inną postać Czerepacha w serialu Ranczo. Zachęcam do zapoznania z innymi produkcjami z jego udziałem. Nawet w występach gościnnych widać jakość jego pracy.

Poglądy ma raczej zwyczajne, a co najważniejsza nie bajdurzy jak nieudacznicy którym tak dobrze nie wyszło, a teraz za sprawą dobrej zmiany są promowani z marnymi rezultatami. :lol:

Z różnych wypowiedzi do mediów czy materiałów zakulisowych, a także postów na Barciślandii widać, że to bardzo miły, rozsądnie myślący człowiek, życzę mu dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, pomimo hejtu który go spotkał w sieci.
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Postprzez » Cz, 21 wrz 2017, 11:50

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktorzy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron