38. Alina i Blondyna

38. Alina i Blondyna

Postprzez Knork » Pt, 8 lis 2013, 10:32

Szef Karola, odmienił swoje życie. Ma nowy dom i nową żonę. Krawczyk chcąc się przypodobać informuje szefa że zna wybitnego dekoratora wnętrz, który może fachowo ocenić wystrój domu. W tej roli ma wystąpić Tadek. Marszałek zaprasza ich na wieczór. Alina i Danka mają pretensje, że mężowie nigdzie ich nie zabierają, więc panowie postanawiają iść razem z nimi. Jednak podczas wieczoru wcale nie interesują się żonami, gdyż są zajęci adorowaniem Pameli - uroczej, choć niezbyt inteligentnej żony Marszałka...
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Postprzez » Pt, 8 lis 2013, 10:32

 
 

Re: 38. Alina i Blondyna

Postprzez Pabfer » Pn, 16 mar 2015, 14:52

Trochę wkurzająca Pamela- jedyna wada tego odcinka. Ogólnie wkurza mnie ta baba, ale na szczęście w tym odcinku była znośna, a nawet ze 2 zabawne sytuacje się z nią wywiązały. Fantastyczny Karol i jego nieogarnięcie. Tadzio też dobrze wypadł. Na szczęśćie Marszałkowie nie dali rady wiele zepsuć, co zwykle robią.
10/10
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: 38. Alina i Blondyna

Postprzez ToNieBździuch » Pn, 27 mar 2017, 19:20

Odcinek znośny, z naciskiem na średni, zabawnie się Karol podlizywał :-P. Ogólnie nudziło mnie, że jak zwykle, te żonki musiały przynudzać, no ale tak to już jest :lol: . Nie wyłapałem zabawnych tekstów i trochę wiało nudą. Jednak największa wada to żona marszałka :\ :evil: , aktorka gra dobrze, ale niestety tak babsko irytuje, no ale ogólnie przyjemnie się oglądało, choć bez fajerwerków. 4,5/10
Avatar użytkownika
ToNieBździuch
Tadeusz Norek
Tadeusz Norek
 
Posty: 41
Dołączył(a): Wt, 24 sty 2017, 20:00
 

Postprzez » Pn, 27 mar 2017, 19:20

 
 
 

Powrót do Sezon 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość