Seriale- temat ogólny

O innych serialach i filmach polskich i zagranicznych

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pabfer » Pt, 3 mar 2017, 13:16

Jeszcze Komisarz Alex próbuje go naśladować, ale wychodzi już trochę gorzej.
Za to miejsce akcji dużo lepsze :-P :-P :-P
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Pt, 3 mar 2017, 13:16

 
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez ToNieBździuch » Cz, 6 kwi 2017, 18:27

TVP nie nadaje się do robienia seriali komediowych (Wyjątkiem jest "Ranczo", ale to też nie jest dobry serial). Są zbyt obyczajowe, nie lubię tez tego klimatu typowego dla seriali TVP, no i ta cała żenująca idealna wręcz otoczka, wszyscy się kochają szanują, jeszcze żeby to takie sztuczne nie było :roll: . Nie wiem czemu, ale wszystkie te seriale są strasznie słabo oświetlone i w zasadzie takie same. Do tego takie same postacie, tak samo wkurzające, nie wiem czem,u tak jest z tymi serialami komediowymi od TVP. Oto wszystkie które widziałem:

"Rodzinka.pl" 2/10
"Słodkie życie" 2/10
"39 i pół 2/10"
"Hotel pod żyrafą i nosorożcem" 2/10
"Bulionerzy" 3/10
"Święta wojna" 5/10
"Ranczo" 6+/10
Avatar użytkownika
ToNieBździuch
Tadeusz Norek
Tadeusz Norek
 
Posty: 41
Dołączył(a): Wt, 24 sty 2017, 20:00
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pabfer » Pt, 11 sie 2017, 21:03

Ja nie jestem aż tak surowy i zawsze staram się znaleźć jakieś plusy, pozytywy, jednak to prawda, że jest jeszcze wiele do dopracowania.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pablo99 » So, 12 sie 2017, 13:17

Seriale "Sąsiedzi" i "Lokatorzy" znalazły się na liście najgorszych polskich seriali komediowych.
"Lokatorzy" zostali określeni jako serial nie do wytrzymania, a "Sąsiedzi" jako najbardziej sztuczny serial w Polsce.
Ale dlaczego!?
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Seriale komediowe Polsatu

Postprzez Pablo99 » So, 12 sie 2017, 13:19

Seriale Jaroszyńskiego to według mnie gnioty.
Najlepsze są "Rodzina Zastępcza" (plus), "Miodowe Lata", "Świat Według Kiepskich".
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Seriale komediowe Polsatu

Postprzez Pabfer » So, 12 sie 2017, 21:41

Pablo99 napisał(a):Ja lubię Bułę i Spółę, Szpital na Perypetiach i ewentualnie Daleko od noszy :D


Pablo99 napisał(a):Seriale Jaroszyńskiego to według mnie gnioty.


Te 3 seriale są właśnie Jaroszyńskiego. Ja nie lubię Daleko od Noszy 2 i Szpitala Futpolowego, ale Reaktywacja jest podobna do Szpitala na Perypetiach i do pierwszych odcinków Daleko od Noszy (też podobnych do poprzedniego serialu), więc kontynuacja jest udana. Szkoda, że nie dokończono pierwszego sezonu i zdjęto go z anteny, bo Polsat ma w tej chwili bardzo mało komedii, a zbyt wiele paradokumentów.
Zgodzę się z tobą- też nie lubię Jaroszyńskiego. W Graczykach bardzo rzadko mnie coś śmieszy, prawie nigdy. W 4 serialach o szpitalu Łubicz, Basenów i Kidlera już trochę częściej, ale też zbyt mało biz bym chciał. Nie podszedł mi ten typ humoru.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pabfer » So, 12 sie 2017, 21:43

Bo humor jest tam wymuszony, a gra aktorska drewniana. Jako dziecko lubiłem oba seriale, ale jako dziecku prawie nic mi nie przeszkadzało. Wróciłem po latach do tych seriali za twoją namową i szybko przestałem je lubić, zweryfikowałem swoje zdanie.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pablo99 » N, 13 sie 2017, 08:29

Serial Święta Wojna również znalazł się na kilku listach najgorszych polskich seriali.
Co do tego serialu się zgodzę, bo oczywiście na początku serial był świetny, odcinki udane, a gagi zabawne jak to zwykle bywa z początkami. Niestety wraz z biegiem czasu i coraz większą ilością odcinków serial zaczął się robić coraz to bardziej wtórny, a odcinki nudne. Gdy doszły nowe postaci serial już nie był zabawny a raczej denerwujący i żenujący, a dialogi suche jak wiór. Tutaj się zgadzam, że powinien być na liście najgorszych polskich seriali, bo tylko początki są fajne.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Seriale komediowe Polsatu

Postprzez Pablo99 » N, 13 sie 2017, 08:31

Graczykowie i inne twory Jaroszyńskiego powinny też się znaleźć na liście najgorszych seriali, to też było dno i przegadane.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Seriale komediowe TVP

Postprzez Pablo99 » N, 13 sie 2017, 11:14

Lukovsky napisał(a):
Pablo99 napisał(a):Czy lubicie sitcomy z TVP takie jak: Lokatorzy, Sąsiedzi, Święta Wojna.


Szkoda, że już ich nie emitują. Bardzo lubiłem oglądać te seriale :roll:


Patrząc prawdzie w oczy to dziś mogę stwierdzić, że bardzo dobrze, że już zeszły dawno z anteny.
Gdy je oglądałem to np. W "Lokatorach" i "Sąsiadach" najgorsza była sztuczność, suche dialogi, humor komedii bez polotu, strasznie słaby scenariusz, marna obsada, gra aktorska lipa i jeszcze śpiewający Michał Milowicz.
ŚW jeszcze na początku była fajna i śmieszna, ale niestety z biegiem czasu stoczyła się na dno i przestała nawet śmieszyć.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Postprzez » N, 13 sie 2017, 11:14

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne seriale i filmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron