Seriale- temat ogólny

O innych serialach i filmach polskich i zagranicznych

Re: Seriale- temat ogólny

Postprzez Pabfer » Pt, 21 wrz 2018, 20:24

Tylko nie wiem czy jest zaznaczone, że chodzi o niektórych, nie o wszystkich. A przeciwnikom Kościoła takie rzeczy są na rękę, nawet jeśli nie chodzi o wszystkich. To aż z ciekawości zobaczę, ale w Internecie, bo nie dam im.na tym zarobić. Często ze skąpstwa oglądam w Internecie, nie ma co ukrywać, ale tym razem na serio ideowo. Z góry powiem, że artystycznie pewnie będzie bardzo dobrze, ale przesłanie mnie obchodzi dużo bardziej niż artyzm.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez » Pt, 21 wrz 2018, 20:24

Postprzez Marciosss » So, 22 wrz 2018, 06:39

Tylko nie wiem czy jest zaznaczone, że chodzi o niektórych, nie o wszystkich.

A po co? Człowiek dość inteligentny sam się domyśli.* Wszytko podane łopatologicznie na tacy możesz w TVP obejrzeć.
Fakt ludzie to idioci i przy Wołyniu np. było hur hur w końcu o tym mówią ale jednocześnie mało kto zauważył że film był ostrzeżeniem przed tym do czego prowadzi nacjonalizm. Co do.Kleru to o rzeczach w nich poruszonych się zazwyczaj głośno nie mówi więc trzeba czegoś co dobitnie pokaże problem.

No i twoje 20 zł na bilet wiele nie zmieni, wydarzenie na FB Masowe Oglądanie Kler... ma już 50 tys wezmę udział i prawie 209 tys zainteresowanych. A to tylko jedno z wielu tego typu wydarzeń.

*Właśnie dlatego filmy promujące wiarę pokroju Bóg nie umarł są takie beznadziejne, tfurcy dbają tylko o łopatologiczny przekaz i warstwa artystyczna leży i kwiczy np. w tej konkretnej produkcji obok beznadziejnej pracy kamery mamy leniwy scenariusz w którym niby bohater zawsze dokonuje właściwych wyborów zgodnych z wiarą ale tak naprawdę nigdy nie jest postawiony w naprawdę trudnej sytuacji (bo chodzenie z krzyżykiem na wierzchu do takich nie należy).
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Pabfer » So, 22 wrz 2018, 12:40

Ja tam nie wiem co autor miał na myśli. Może chciał powiedzieć, że wszyscy są źli? Nie wiem dopóki nie zobaczę i nie wiem czy mam chęć patrzeć, ale może zerknę na potrzeby różnych dyskusji. Mi się warstwa artystyczna Bóg nie umarł podobała, faktycznie było trochę leniwego scenopisarstwa, ale mimo wszystko dramatyzm wyszedł na plus. Bardzo możliwe, że Kler będzie lepszy artystycznie, ale powtarzam, że dla mnie to kwestia drugorzędna. Wiem, że filmy są od wrażeń artystycznych, ale ja tak mam i już.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez kacrudy » Pn, 24 wrz 2018, 17:10

A ja się wybieram na "Kler". Chciałem w dniu premiery, ale wtedy jest mecz, no to niestety. ;) Ale Smarzowskiego muszę zobaczyć. :P
"Hej, na całym świecie jest wiele osłów
Od osłów głupszych jest paru posłów
Ten świat jest taki ładny,
Najgłupszy zawsze radny.
Hej kolęda, kolęda!"
kacrudy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Marciosss » Śr, 26 wrz 2018, 15:16

Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Marciosss » Pt, 28 wrz 2018, 08:30

Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Marciosss » Śr, 17 paź 2018, 07:16

https://www.youtube.com/watch?v=jH8YNpekJHs
Szkoda że twórcy nie pokusili się że cover tej piosenki przed śmiercią pana Smolenia
Z dachu dla jaj oglądaj kraj
najlepiej gdy przychodzi maj
wesoły bądź na dachu siądź
całkiem bez jaj piękny to kraj
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Pablo99 » Śr, 17 paź 2018, 14:51

Zastanawia mnie dlaczego wśród ludzi coraz bardziej popularne stają się seriale oferowane przez Netflix? Dlaczego ludzie rezygnują z oglądania wielu polskich seriali, których jest przecież wiele
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Marciosss » Śr, 17 paź 2018, 15:58

Pablo99 napisał(a):Zastanawia mnie dlaczego wśród ludzi coraz bardziej popularne stają się seriale oferowane przez Netflix? Dlaczego ludzie rezygnują z oglądania wielu polskich seriali, których jest przecież wiele

1. Jest taniej i mas dostęp do wielu seriali nie tylko nowych ale i klasyk
2. Możesz legalnie oglądać kiedy chcesz, w TV albo idziesz za ramówką albo nagrywasz a tutaj i tak możesz nagrać to co aktualnie w tv leci
3. Netflix bardziej się słucha widzów i każda nisza coś dla siebie można znaleźć, w telewizji powstają głównie seriale dla wszystkich czyli nikogo
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez Pablo99 » Śr, 17 paź 2018, 18:07

Ale przecież platformy Ipla, Player, VOD TVP też są bezpłatne i legalne i tak samo można na nich oglądać polskie seriale, kiedy się chce. Zastanawia mnie podobnie sytuacja z platformą HBO i serialami zagranicznymi. Co takiego nadzwyczajnego jest w tamtych serialach, że ludzie to lubią, a czego nie ma w naszych rodzimych?
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk

Postprzez » Śr, 17 paź 2018, 18:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne seriale i filmy