Na każdy temat

Re: Na każdy temat

Postprzez Marciosss » Pn, 25 cze 2018, 16:06

No widzisz
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Postprzez » Pn, 25 cze 2018, 16:06

 
 

Re: Na każdy temat

Postprzez Pabfer » Pn, 25 cze 2018, 17:24

Tylko ja nigdy nie mówiłem, że PiS jest idealny. Biorę poprawkę na to, że idealnie się nie da. Dla mnie PiS to najmniejsze zło ze względu na umiejętność łączenia konserwatywnych poglądów (prawica) z socjalem (lewica). Z jednej strony centrum to bagno, a z drugiej- przynajmniej nie przesadzają. Nie chcę ani platformowych imigrantów ani korwinowej płatnej służby zdrowia. Kukiz i Nowoczesna są nieudolne. Braun i podobni mu ludzie mówią sensownie, ale nie mają siły przebicia. Zostaje tylko PiS ze wszystkimi swoimi wadami, ale zalet na szczęście jest dla mnie więcej.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Na każdy temat

Postprzez Marciosss » Wt, 26 cze 2018, 04:12

Dla mnie PiS to najmniejsze zło ze względu na umiejętność łączenia konserwatywnych poglądów (prawica) z socjalem (lewica)

Tyle że oni obie rzeczy robią źle


Nie chcę ani platformowych imigrantów

Wątpię by będąc przy władzy Platforma nie negocjowała co do ilosci przyjętych. Na tym polega wspólnota, trzeba iść na pewne ustępstwa ale mamy też pewne korzyści (brak cła itp.).
Poza tym PO zrealizowało mnóstwo inwestycji- szpitale, orliki itp. wszystko to jest potrzebne. PIS bawi się w zmiany nazw muzeów, budowy niepotrzebnych pomników, rozdawanie kasy i wprowadzanie ustaw na mocy których chce zamykać tych którzy się z nas śmieją mimo iż sam fakt wprowadzenia ustawy sprawia że się śmieją.
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Re: Na każdy temat

Postprzez PharellMan » Cz, 28 cze 2018, 23:29

Kurcze, jak ja bym chciał usunąć niektóre posty z for... Tak teraz czytam chociażby temat Pharell Critic wiadomo gdzie, i te moje unoszenie się na prawdę mogłem sobie darować... :roll:

Ogólnie taka sytuacja dzisiaj - chciałem poczytać sobie stare posty o Euro 2012 (też wiadomo gdzie). Kapnąłem się, że temat usnunęła nasza gwardia moderatorska z okresu 2011-2014 w czystce z jesieni '13. To dlatego teraz nie są modami ! :evil: Przecież, jakby tak usuwać tematy przestarzałe/gdzie nikt od dawna nie pisał/o czymś wymarłym co już nie istnieje/wydarzeniu co minęło na takich graczykach czy miodowych latach, to by całe forum musiało zniknąć. :mrgreen:

A propos @Pabfer twojego postu na wiadomym forum o tym, że jest najlepiej zarządzane - chyba nie byłeś na forum SatKurier, gdzie jest chyba największa restrykcja ze wszystkich for, na jakich byłem. Nawet nie mógłbyś sobie tam pogdybać o nowym sezonie serialu krytykując sobie inne produkcje nowego reżysera, bo zaraz by modzi usunęli całą dyskusję do kosza za offtopic. A mimo to tam właśnie zachowało się wiele fajnych tematów na przestrzeni lat... :| A dzięki tej restrykcji przynajmniej mniej facepalmów się wali, niż przy czytaniu naszych postów na fk z 2012-2013, jak np. ten: http://forum.kiepscy.org.pl/viewtopic.p ... e1#p150417 :lol: Największy burdel z takich dużych for jest za to chyba na media2. Nigdzie jeszcze nie widziałem, żeby posty z kosza sięgały daty utworzenia forum. :lol: Brawo admin. :D
Choć mimo wszystko widać, jaka u nas plaga analfabetyzmu jest w internecie. WIĘKSZOŚĆ wypowiedzi tekstowych, które czytam na różnych portalach, czy to w komentarzach pod artykułami, czy w komentarzach na YouTubie pod ważnymi filmikami, czy to na forach, ma jakieś błędy językowe, stylistyczne, czy po prostu ten ktoś nie umie się wypowiedzieć ale jego biegunka słowna przedarła się do najlepiej ocenianych... Na prawdę chyba nad naszym krajem jakaś klątwa wisi, bo od tego aż oczy bolą i serce pełne patriotyzmu boli i marnieje. Choć nie mówię tu, że przez lata wypisywania bzdur w internecie dawałem lepszy przykład. :mrgreen: Właśnie niestety wręcz przeciwnie, i to też mnie boli jak czytam jakieś stare posty od siebie. :| Dlatego właśnie internet powinien być od lat 18-tu - dojrzej do pisania, a potem się wypowiadaj. Choć to niektórym i tak by nic nie dało... niestety...



--------------------------------------------
PS: Czatforum zdechuo.

Fkońcu :mrgreen:


Ps2:
Dziennikarka: Na tego pana proszę uważać mieszkańcy Wrocławia! Bo... on jest wszędzie... A teraz... <reżyser do niej podchodzi i wręcza kartkę> A teraz mnie zwalniają za pomyłkę z Seryjnym Samobójcą, odchodzę zatem do publicznej... Do zobaczenia jutro o 19:30!


Kurcze, co ja w 2015 pisałem takie scenariusze o przyszłości? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Najpierw "Wierni słuchacze" teraz ostatni odc. ŚKOWu, o kieł tu chodzi? :lol:


W ogóle to fajnie by było, jakby kilka osób oceniło ten ostatni odcinek i średnia odcinka by trochę podskoczyła, bo hejt właściwie się wylał za moją próbę odrealnienia prawdziwej gwary podhalańskiej (npdst. słowniczka, co go w internecie znalazłem :D ) i obecnym wtedy przymusowym umoralnianiem scenariuszy przeze mnie.

A jeszcze fajniej by było, jakby obecna gwardia scenarzystów zebrała się do napisania kolejnych sezonów ŚKOWu, pytając się uprzednio o zgodę Mungo, Ferdka K i przede wszystkim Piotrka2011. Serial właściwie złapał różne spojrzenia na serial przez całą swoją historię i fajnie by było to kontyunować. :)

Ps1500100900:
Ferdek: No ale co tu robić? Chcą nam porządnego obywatela IV RP zachlastać na wieki wieków!

No i znowu bardziej pasuje do dzisiejszych czasów, cholerka. :lol:
Avatar użytkownika
PharellMan
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz, 28 sie 2014, 10:14
 

Re: Na każdy temat

Postprzez PharellMan » Pt, 29 cze 2018, 01:59

Te moje scenariusze a.d. "mądry okres" (właśc. przemądrzały) cierpią strasznie na syndrom przedobrzeń i nadinterpretacji. Przecież tych scenariuszy ze ŚKOWu i innych tego typu z lat 2014-2015, gdzie próbuję coś komuś uświadomić są bez realnego sensu, bajdurzenie i nic więcej, wizja rzeczywistości, która się nie sprawdza w rzeczywistości. A jak coś przewidziałem, to był to fuks/błąd logiczny, który zaowocował w taki a nie inny sposób.
Oj, jak ja bym chciał połowę mojej "tfurczości" w internecie pokasować. :| Gdyby to było jeszcze takie proste...

PS: Dobry post: http://forum.kiepscy.org.pl/viewtopic.p ... e0#p275531 :lol:

PS2: Dobra, przez późną porę nie załapałem swojego błędu logicznego z odc. o fundacji. :lol: Przecież PiS wtedy się skarżył, że jest prześladowany, i te wszystkie akcje ze Sumlińskim były, że go Komorowski i ludzie o 7. nad ranem na komisariat wozili. I to pewnie taki żart mojej podświadomości. :mrgreen: Coś jak ten scenariusz pod Smoleńskiem, ... pfu o Smoleńsku i podświadomość wyśmiała te wszystkie teorie spiskowe, a rozum próbował to wszystko napisać na serio. :lol: Brawo ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
PharellMan
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz, 28 sie 2014, 10:14
 

Re: Na każdy temat

Postprzez PharellMan » Pt, 29 cze 2018, 14:56

Pabfer, ten Twój nowy scenariusz to w zasadzie tragedia. Początek z nikąd, urwał się z palmy, akcja strasznie szybko się uwija, jakby chciano zrobić jakiś 5 minutowy odcinek... I w dodatku niezbyt czuć, żeby to pisały 2 osoby... W zasadzie niektóre teksty poniekąd coś tam ratują, ale to wciąż nie jest "to". I jeszcze te nienaturalne zachowanie wujka Władka. Jakbym był na fk, to bym postawił 3/10
Avatar użytkownika
PharellMan
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz, 28 sie 2014, 10:14
 

Re: Na każdy temat

Postprzez Pabfer » Pt, 29 cze 2018, 18:39

Ja tam lubię szybką akcję i mnie drażni, że często jest zbyt wolna, ale dzięki za ocenę.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Na każdy temat

Postprzez ToNieBździuch » N, 2 wrz 2018, 20:46

Dżem dobry szanownemu państwu.
Avatar użytkownika
ToNieBździuch
Tadeusz Norek
Tadeusz Norek
 
Posty: 41
Dołączył(a): Wt, 24 sty 2017, 20:00
 

Re: Na każdy temat

Postprzez Pabfer » N, 2 wrz 2018, 21:21

Siema
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Na każdy temat

Postprzez Marciosss » Wt, 18 wrz 2018, 17:32

Forum Graczyków zostało przeniesione na nowy serwer
http://graczykowieforum.cba.pl/index.htm
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Postprzez » Wt, 18 wrz 2018, 17:32

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dyskusje niezwiązane z serialem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron