122. Tajny szyfr

122. Tajny szyfr

Postprzez czerwonyy » Pt, 8 lis 2013, 13:55

Krawczyk znajduje w tramwaju paczkę. W środku jest biały proszek. Gdy wraz z Tadziem zastanawiają się, co z tym zrobić, przychodzi inspektor Kopek. Wyjawia, że jest na tropie wolskiego kanału przerzutu narkotyków. Proponuje, by Karol i Tadzio pracowali dla niego jako tajni agenci.
Widzę SB
czerwonyy
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 205
Dołączył(a): Pt, 8 lis 2013, 13:13
Lokalizacja: Ostrołęka
 

Postprzez » Pt, 8 lis 2013, 13:55

 
 

Re: 122. Tajny szyfr

Postprzez Pabfer » Wt, 21 kwi 2015, 07:55

PLUSY:
Inspektor Ko-ko-ko-kopek
Działania operacyjne
Próby rozszyfrowywania wiadomości
Pomysły Tadzia
,,Piramidalny idiota''
Zakończenie

10/10
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: 122. Tajny szyfr

Postprzez astor » Śr, 16 maja 2018, 16:57

Mam tylko trzy słowa na temat tego odcinka: Nuda, nuda, nuda. Naprawdę to był najnudniejszy odcinek ML jaki kiedykolwiek oglądałem. Tak naprawdę to tylko jeden fragment mnie rozbawił. Kiedy Karol, rozciął paczkę z tym białym proszkiem i powiedział: "No ładnie", a Tadzik na to: "No co? Podoba Ci się, że jakiś biały proszek się wysypał?". A tak poza tym, nic śmiesznego. Moja ocena 1/10
Nie Karoluj mi teraz!
Avatar użytkownika
astor
Alina Krawczyk
Alina Krawczyk
 
Posty: 80
Dołączył(a): Pn, 12 gru 2016, 10:53
 

Re: 122. Tajny szyfr

Postprzez Pabfer » Pn, 13 gru 2021, 10:22

Ostatnio rozmawiałem z koleżanką, że kiedyś czytałem jakiś dramat Fredry, którego tytułu nie pamiętam, ale pamiętam fabułę. Ona jest mocno wkręcona w literaturę, więc chciałem żeby mi pomogła. I przedstawiłem jej fabułę tego odcinka... :P :P :P A byłem pewien, że to Zemsta lub Śluby Panieńskie :P :P :P Może to dlatego, że Fredro też pisał komedie, a Żak i Barciś grali w Zemście i widziałem ich kiedyś na żywo w teatrze w Łodzi... Okazało się, że koleżanka zna Miodowe Lata jeszcze lepiej niż książki i mnie uświadomiła :P Nie mogę z tego... :P :P :P
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Postprzez » Pn, 13 gru 2021, 10:22

 
 
 

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron