Czy Karol ma Tadzika w garści?

Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez krwawy edward » N, 22 lut 2015, 17:02

Postanowiłem załozyć ten temat bo im coraz więcej odcinków ML mam już za sobą tym bardziej zaczynam dostrzegać pewną róznice w tym jak Karol i Tadzik wobec siebie sie zachowują.
Jest wiele odcinków w których Karol poprostu niepotrzebuje Norka i zaczyna go ignorować (odcinek w którym Karol inwestuje pieniądze Pameli u siostrzenca(?))

Są też odcinki w których Karol trzyma go w garści i każe wymyslać nowe pomysły. Np. Odcinek w którym Karol musi wymyślec szopke dla marszałka, w pewnym momencie Norek się obraża a Karol cwaniacko odpowiada "o nie, nie obrazamy się, wracaj tu" po czym Norek jak gdyby nic wraca.

Gdy tak myslałem nad tym było więcej odcinków które mi się kojarzyły z takimi sytuacja ale wiadomo gdy trzeba coś napisać wszystko wypadło z głowy :P
Avatar użytkownika
krwawy edward
Roman Kurski
Roman Kurski
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 09:58
 

Postprzez » N, 22 lut 2015, 17:02

 
 

Re: Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez Ka Sia » N, 22 lut 2015, 17:16

Mam wrażenie, że ogólnie Karol może częściej liczyć na Tadka, niż Tadek na Karola. :)
"Idziesz w górę? Bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać, jak będziesz leciał w dół."
Avatar użytkownika
Ka Sia
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 404
Dołączył(a): Pn, 16 lut 2015, 21:33
 

Re: Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez Pabfer » N, 22 lut 2015, 17:24

krwawy edward napisał(a):Jest wiele odcinków w których Karol poprostu niepotrzebuje Norka i zaczyna go ignorować (odcinek w którym Karol inwestuje pieniądze Pameli u siostrzenca(?))


Masz rację, ale to rzadko denerwuje, Przeważnie jest dobrze zrobione i ma swój urok. Często śmieszy.

krwawy edward napisał(a):Są też odcinki w których Karol trzyma go w garści i każe wymyslać nowe pomysły. Np. Odcinek w którym Karol musi wymyślec szopke dla marszałka, w pewnym momencie Norek się obraża a Karol cwaniacko odpowiada "o nie, nie obrazamy się, wracaj tu" po czym Norek jak gdyby nic wraca.


Taki urok ich przyjaźni. Norek to robi z oddania Karolowi.

.............................................

Bardzo ciekawy temat poruszyłeś. Ja też to zauważyłem i nawet trochę napomknąłem w temacie o Karolu, ale myślę, że to wcale nie świadczy źle o tej postaci. Przyjaciele mogą między sobą pozwalać na takie rzeczy i gdyby nie to, że Karol ma bardzo silny charakter, a Tadzio bardzo słaby, byłoby to normalne. (Gdyby na zmianę się ,,wyzyskiwali'', a nie ciągle Karol Tadka).
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez krwawy edward » N, 22 lut 2015, 20:16

Też twierdze że czasem to wypada śmiesznie i nie odejmuje ani trochę mojej opinii o Karolu, Karol własnie chyba miał taki być, trochę arogancki, troche taki inny niż Norek, gdyby byli jak dwie krople wody mogłoby się to szybko znudzić, w takiej sytuacji mamy trochę taki mix a'la mieszanka wybuchowa.
Jak najbardziej na plus.
Avatar użytkownika
krwawy edward
Roman Kurski
Roman Kurski
 
Posty: 17
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 09:58
 

Re: Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez Knork » N, 22 lut 2015, 22:11

W moim odczuciu Tadzik po prostu bardzo ulega Karolowi (także Dance) z powodu charakteru tramwajarza. Bardzo często to Karol bez Tadzika nie dałby sobie rady! W wielu scenach Karol wychodzi na o wiele mniej rozgarniętego niż sąsiad z góry. :)
Knork
 
Posty: 539
Dołączył(a): Cz, 7 lis 2013, 18:23
 

Re: Czy Karol ma Tadzika w garści?

Postprzez Pabfer » Cz, 8 gru 2016, 14:55

W 2. odcinku ,,Dziupli Cezara'' Karol jest chamski dla pasażera znacznie bardziej niż dla Tadzia. Nazywa go świnią i mu grozi. Wychodzi to zabawnie i ogólnie liczę tę scenę na duży plus, ale myślę, że twórcy trochę przesadzili z takim zachowaniem.
Poza tym bardzo często Karol jest niegrzeczny dla Mamusi i Alina się o to gniewa.

Chciałem pokazać, że dla obcych Karol jest znacznie gorszy niż dla Tadzia. Poza tym mimo wybuchowego charakteru często pomaga przyjacielowi. Tak więc nie ma go w garści.
Jednak to racja, że z niektórych kłótni mogliby zrezygnować.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 
 

Postprzez » Śr, 10 kwi 2024, 08:08

 
 
 

Powrót do Luźna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron