Filmy na podstawie komiksów

O innych serialach i filmach polskich i zagranicznych

Re: Filmy o Spidermanie

Postprzez Marciosss » N, 27 sie 2017, 14:23

To czemu w Ultimate Marvel może być jakoś po staremu jak w klasycznym uniwersum? W kreskówkach to samo, tylko tutaj motają.
Jeżeli twórcy mają dobry pomysł na zmianę to nie mam nic przeciwko, ale bez przesady.
Tak samo było z zieloną latarnią gdzie Hala Jordana z postaci dramatycznej przerobiono na blockbusterowego luzaka.
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Postprzez » N, 27 sie 2017, 14:23

 
 

Re: Filmy o Spidermanie

Postprzez Pabfer » N, 27 sie 2017, 18:45

Marciosss napisał(a):Jeżeli twórcy mają dobry pomysł na zmianę to nie mam nic przeciwko, ale bez przesady.


Ja uważam tę zmianę za neutralną, a w niektórych recenzjach YouTuberzy to nawet zachwalają. Mi jest bez większej różnicy, z tym też film dobrze wyszedł.

Dla zwiększenia przyszłej aktywności zmieniłem nazwę tematu na Filmy na podstawie komiksów i teraz można gadać o całym Marvelu i DC i różnych uniwersach od tych firm.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Marciosss » Pn, 28 sie 2017, 09:50

Ale nie można było zrobić nowych postaci? To tak jakby ktoś zrobił z św.Piotra Indianina.
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Pabfer » Pn, 28 sie 2017, 12:51

Nowe postaci byłyby zupełnie niewierne komiksowi, a jakąś wierność trzeba zachować.
Komiksowy Arrow był beztroski, a w serialu dali mu charakter Batmana, team podobny do Batmana i wrogów wspólnych dla Batmana i Arrowa i to jest tak naprawdę Batman, tylko ma inny strój i nazwisko i moim zdaniem to nie wyszło źle, ale niektórzy się strasznie burzą, więc na Spidera też by się burzyli.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Pablo99 » Wt, 29 sie 2017, 08:03

Moim zdaniem Amazing Spiderman jest plastikową kopią i nieudanym rebotem serii filmów o SM Raimiego.
Dobrze, że Homecoming z Hollandem będą kontynuować.
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Pabfer » Wt, 29 sie 2017, 09:04

Ten Spider-Man z Homecoming z każdym filmem będzie odgrywać coraz większą rolę w MCU.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Marciosss » Wt, 29 sie 2017, 10:23

Pabfer napisał(a):Nowe postaci byłyby zupełnie niewierne komiksowi, a jakąś wierność trzeba zachować.

Dobra. Ale w kanonie znajdą się postacie pasujące do charakterystyki tych przeróbek.
Dobrym przykładem jest Miles Morales, ktoś chciał zrobić latynowskiego pająka ale zamiast zmieniać kolor skóry Petera, stworzył nowego bohatera
Obrazek

A co do Arrowa, zastanawiałeś się czemu ten serial jest uważany za najsłabsze ogniwo Arrowerse?

Poprawiłem link.
Admin Pabfer
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Pabfer » Wt, 29 sie 2017, 13:06

Wiem, że połączyli Petera i Milesa w jedną osobę. Dziwna sprawa, ale nie wyszło źle, więc się nie czepiam.

Nie zastanawiałem się dlaczego Arrow jest najgorszy, bo mnie najbardziej nudzi Supergirl i nawet przestanę ją oglądać poza odcinkami crossoverowymi, natomiast reszta seriali oczywiście ma swoje wady, ale ogółem jest na plus. Przecież Arrow rozpoczął to uniwersum.
Ogólnie w całym projekcie nie podoba mi się poprawność polityczna i momentami zbyt mroczny klimat (są różne rodzaje mroku, u Nolana i w Sherlocku go lubię, a tutaj zazwyczaj też, ale czasem grubo przesadzą), ale pewnie nie o to ci chodzi, bo ty to pewnie akurat lubisz.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Pabfer » Śr, 7 lut 2018, 11:10

Nie wiem czy jest sens zakładać na to nowy temat, więc piszę tutaj. Tzn. byłoby o czym gadać, ale nie wiem czy jest z kim, bo forum zdycha :P

Kolejna trylogia i nowe seriale aktorskie Gwiezdnych Wojen:

http://www.filmweb.pl/news/Gwiezdne+woj ... niu-126904

Skoro to ma innych twórców, to może wyjść dobrze. Nie chodzi mi o to, że tamci są źli, tylko o to, że po prostu co jakiś czas trzeba zmieniać twórców, aby się nie wypalili. Do tej pory seriale mnie zniechęcały, bo z jednej strony chętnie bym sobie obejrzał, ale z drugiej- widziałem kilka pojedynczych odcinków i to były dziecinne bajeczki, których potem nie chciałem kontynuować. Teraz zapowiada się coś poważniejszego. Nie jestem jakimś wielkim fanatykiem Gwiezdnych Wojen, ale i tak czekam i chętnie obejrzę.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Filmy na podstawie komiksów

Postprzez Marciosss » Śr, 10 paź 2018, 07:57

Co do spidermana znów. Odświeżyłem sobie komiksy z lat 60tych i 80tych, i nie najlepsze lata spidermana to nie szkoła średnia. Seria rozwinęła skrzydła dopiero gdy zaczął pracować jako fotograf a w prywatnym życiu obracał MJ, Black Cat i kilka innych panien. Właśnie wtedy pojawiają się jego najlepsze stoy arki z Venomem i Secret Wars na czele. Raimi dobrze zrobił dość szybko pomijając jego etap szkolny.
Avatar użytkownika
Marciosss
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 105
Dołączył(a): Wt, 1 sie 2017, 10:14
 

Postprzez » Śr, 10 paź 2018, 07:57

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne seriale i filmy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron