Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez mick » So, 8 gru 2018, 10:33

mick napisał(a)::(

Nie usunę komentarza, bo niech Mikan czuje się pogoniony do szukania, ale na drugi raz pisz bardziej rozbudowane posty.
-Admin Pabfer


:lol: :lol: :lol: :lol: Bez przesady, to forum jest wymarłe.

Ktos tu chyba zrobił z nas sobie bekę :( Pomysły pozyskania nagrania już sie wyczerpały.
Avatar użytkownika
mick
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn, 12 lut 2018, 09:56
 

Postprzez » So, 8 gru 2018, 10:33

 
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » So, 8 gru 2018, 16:09

Jest wymarłe i dlatego toleruję dużo postów niskiej jakości, sam czasem piszę tu coś, czego bym nie napisał gdzie indziej, bo by mi usunęli, ale mimo wszystko nie przesadzajmy i nie piszmy samych emotek, bo to już nie ma absolutnie żadnej treści. Zostawiłem tylko dla zwrócenia uwagi Mikana, na drugi raz usunę.
I skończmy już ten temat, bo to temat o zaginionych kulisach, nie o emotkach.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » So, 15 gru 2018, 21:43

Czyli guzik z odcinka kulisowego?
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Mati26666 » N, 16 gru 2018, 17:16

Mam kontakt z Arturem Barciśiem. i Napisał mi tak Film nosi tytuł; Jak sie robi Miodowe Lata i polsat ma ten film. Myślę że jeżeli duża liczba widzów będzie prosiła , to pokażą. Tak powiedział Barciś kontaktując sie z nim. Czyli nazwa nie nosi Miodowe lata od Kuchni tylko Jak sie robi miodowe lata. Więc trzeba dzwonić do polsatu . Ja mam numer do nich
Mati26666
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 16 gru 2018, 17:11
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Kruc1233 » N, 6 sty 2019, 15:42

Witam. Na wstępie zaznaczę, że znalazłem się tutaj całkowicie przez przypadek, zawiedziony drogami "od kolegi, przez kolegę, aż do kolegi". Posiadam kasetę VHS z nagranym odcinkiem "making of" serialu "Miodowe Lata". Odcinek został nagrany przy okazji nagrywania starych (wtedy aktualnych) reklam TV Polsat, gdyż w jednej z nich wystąpiła moja siostra. Kaseta ostatni raz była w urządzeniu odtwarzającym około ośmiu, dziewięciu lat temu. Działała, lecz na dzień dzisiejszy jej stan oceniam na nieznany. Nie naświetlałem taśm, nie przechowywałem jej w super sterylnym pomieszczeniu. Podsumowując. Prawdopodobieństwo na odtworzenie prawidłowo tej kasety jest dość duże, lecz obecnie nie mam odtwarzacza VHS, ani możliwości przegrania tego na płytę DVD. Pytanie do Państwa. Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem kasety, oczywiście po uprzednim sprawdzeniu czy działa+ czy materiał zgadza się z opisem? Dodam, że cena byłaby naprawdę symboliczna, pod warunkiem udostępnienia treści kasety np. na YouTube, bądź inny serwis video. Proszę o odpowiedź i propozycje. Pozdrawiam, Jakub.
Kruc1233
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 6 sty 2019, 15:33
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » N, 6 sty 2019, 16:44

YouTube szybko usuwa tego typu materiały, ale jeśli taki jest twój warunek, to kupię tę kasetę, zgram na DVD, potem na dysk i wrzucę na YouTube ten materiał na specjalnie stworzony kanał, film będzie miał też inną nazwę- kompletnie niezwiązaną z serialem, np. ''Zbieranie Malin" (to pierwsze, co mi przyszło do głowy :P ) Wtedy są szanse na to, YouTube nie usunie tego tak szybko. A może nawet wcale... Oczywiście dam w tym temacie link do tego filmiku żeby każdy sobie obejrzał. Szczegóły co do ceny podam w prywatnej wiadomości.
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pabfer » Pt, 11 sty 2019, 23:02

I co? Znowu brak odpowiedzi? Znowu ktoś sobie robi głupie żarty? Może ktoś z Forum Graczyków?
V-CE MIODOWY ZNAWCA i REDAKTOR FACEBOOKA!!!
Avatar użytkownika
Pabfer
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 1445
Dołączył(a): Cz, 19 lut 2015, 18:01
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez mick » N, 13 sty 2019, 17:49

Pabfer napisał(a):YouTube szybko usuwa tego typu materiały, ale jeśli taki jest twój warunek, to kupię tę kasetę, zgram na DVD, potem na dysk i wrzucę na YouTube ten materiał na specjalnie stworzony kanał, film będzie miał też inną nazwę- kompletnie niezwiązaną z serialem, np. ''Zbieranie Malin" (to pierwsze, co mi przyszło do głowy :P ) Wtedy są szanse na to, YouTube nie usunie tego tak szybko. A może nawet wcale... Oczywiście dam w tym temacie link do tego filmiku żeby każdy sobie obejrzał. Szczegóły co do ceny podam w prywatnej wiadomości.


Gdyby ustawic film na "niepubliczny" to Polsat tak szybko nie zgłosi roszczeń, chyba, że ktoś podkabluje. Czasy wrzucania seriali po inną nazwą już dawno się skończyły :D Youtube ma bardziej zaawansowane algorytmy. No ale chyba rzeczywiście ktoś robi sobie jaja. Wyjątkowy "bezbek" muszę przyznać.
Avatar użytkownika
mick
Zofia Rudnik
Zofia Rudnik
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn, 12 lut 2018, 09:56
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez Pablo99 » Pn, 14 sty 2019, 08:22

Czyli znowu nic z tych kulis
Pablo99
Karol Krawczyk
Karol Krawczyk
 
Posty: 334
Dołączył(a): Wt, 19 lip 2016, 11:04
 

Re: Jak powstają Miodowe Lata ? [Making of]

Postprzez pciemien » So, 19 sty 2019, 17:34

czesć jestemnowy na forum, bardo lubie serial miodowe lata zwlaszcza alinę bo jest mojo ublubiona postacia
Avatar użytkownika
pciemien
Leopold Misiak
Leopold Misiak
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 19 sty 2019, 17:14
 

Postprzez » So, 19 sty 2019, 17:34

 
 
 
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólna dyskusja o serialu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość